Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań kreatywnych dla instytucji kulturalnych, biznesu oraz osób prywatnych.

Firma tuszewski.com powstała w 2012 roku z inicjatywy Jana Tuszewskiego – absolwenta Wydziału Malarstwa krakowskiej ASP. Z biegiem czasu z małej działalności freelancerskiej przekształciła się w rodzinną firmę dostarczającą rozwiązania kreatywne dla firm, instytucji kulturalnych oraz osób prywatnych. Głównym obszarem działalności jest tworzenie koncepcji artystycznych, projektowanie graficzne logotypów oraz całościowych identyfikacji wizualnych, projektowanie wydawnictw, skład tekstu, tworzenie ilustracji, malowideł, rzeźb, a także organizacja wystaw i akcji. Ostatnio również intensywnie wchodzimy w świat animacji. Wszystko co wiąże się z radosną twórczością połączoną z rzetelnym badaniem oraz żelazną logiką jest naszym żywiołem. Dzięki dużej rozpiętości kwalifikacji członków naszej rodziny oraz szerokiemu gronu utalentowanych przyjaciół jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu.

Ludzie

Jan Tuszewski

Dyrektor kreatywny, właściciel

Jan Tuszewski. Właściciel. Absolwent wydziału malarstwa krakowskiej ASP. Grafik projektant, malarz, dyrektor artystyczny, tekściarz, akrobata, tata Róży. Lubi naturę w tym ludzi.

Róża Tuszewska

Specjalista ds dystansu i cierpliwości.

Róża Tuszewska. Niewiele o niej jeszcze wiadomo. To co juz wiadomo to to, że ciągle się zmienia. I że bardzo ją kochamy.

Paula Krać

Kreatywna

Paula Krać. Absolwentka Wydziału Rzeźby krakowskiej ASP. Specjalistka do spraw rzeźby, wystaw oraz wszelkich wydarzeń dla dzieci. Fotografka, graficzka, introligatorka i ilustratorka. Czasami wpada w introligatorską gorączkę. Zwłaszcza kiedy jest w sklepie z tekturami. Kocha dzieci.

Anna Tuszewska

Do zadań specjalnych

Specjalistka do spraw rachunków, papierów, podatków, zusów i wszystkiego tego czego my nie wiemy i czego sie boimy. Ponadto i co najważniejsze kochana Mama. Przypomina, napomina, upomina i sprawia, że wszystko formalnie działa bez zarzutów. Promieniuje ciepłem i energią.

Usługi

Projektowanie graficzne

Branding czyli marki

Identyfikacje wizualne

Logotypy

Strony internetowe

Skład i łamanie tekstów

Książki

Plakaty

Broszury

Katalogi

Ilustracje

Ikony

Koncepcje kreatywne

Eventy

Wystawy

Akcje twórcze

Warsztaty

Wydarzenia kulturalne

Strategie marketingowe

Scenografie

Copywriting

Nazwy

hasła

itp

Produkcja

Malowidła ścienne

Malowidła na płótnach itp

Scenografie

Rzeźby

Instalacje

Dekoracje

Statuetki

Wystroje wnętrz

Kasetony

Formy przemysłowe

Referencje

Teatr andersena

Broszura jubileuszowa

Kärcher

Otwarcie nowej siedziby w Krakowie.