(PL)

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań kreatywnych dla instytucji kulturalnych, biznesu oraz osób prywatnych.

Firma tuszewski.com powstała w 2012 roku z inicjatywy Jana Tuszewskiego – absolwenta Wydziału Malarstwa krakowskiej ASP. Z biegiem czasu z małej działalności freelancerskiej przekształciła się w rodzinną firmę dostarczającą rozwiązania kreatywne dla firm, instytucji kulturalnych oraz osób prywatnych. Głównym obszarem działalności jest tworzenie koncepcji artystycznych, projektowanie graficzne logotypów oraz całościowych identyfikacji wizualnych, projektowanie wydawnictw, skład tekstu, tworzenie ilustracji, malowideł, rzeźb, a także organizacja wystaw i akcji. Ostatnio również intensywnie wchodzimy w świat animacji. Wszystko co wiąże się z radosną twórczością połączoną z rzetelnym badaniem oraz żelazną logiką jest naszym żywiołem. Dzięki dużej rozpiętości kwalifikacji członków naszej rodziny oraz szerokiemu gronu utalentowanych przyjaciół jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu.

Ludzie

Jan Tuszewski

Owner / Creative Director

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus turpis turpis, non pellentesque massa luctus at. Morbi ac justo non erat ultrices faucibus et volutpat nibh. Donec vitae porttitor nisi. Sed ac est ligula. Pellentesque ut nulla risus.

Rose Tuszewska

project manager

(PL) Róża Tuszewska. Niewiele o niej jeszcze wiadomo. To co juz wiadomo to to, że ciągle się zmienia. I że bardzo ją kochamy.

Paula Krać

creative director

(PL) Paula Krać. Absolwentka Wydziału Rzeźby krakowskiej ASP. Specjalistka do spraw rzeźby, wystaw oraz wszelkich wydarzeń dla dzieci. Fotografka, graficzka, introligatorka i ilustratorka. Czasami wpada w introligatorską gorączkę. Zwłaszcza kiedy jest w sklepie z tekturami. Kocha dzieci.

Anna Tuszewska

specialist accounts

(PL) Specjalistka do spraw rachunków, papierów, podatków, zusów i wszystkiego tego czego my nie wiemy i czego sie boimy. Ponadto i co najważniejsze kochana Mama. Przypomina, napomina, upomina i sprawia, że wszystko formalnie działa bez zarzutów. Promieniuje ciepłem i energią.

Usługi

Graphic Design

Branding czyli marki

Identyfikacje wizualne

Logotypy

Strony internetowe

Skład i łamanie tekstów

Książki

Plakaty

Broszury

Katalogi

Ilustracje

Ikony

Creative concepts

(PL)

Eventy

Wystawy

Akcje twórcze

Warsztaty

Wydarzenia kulturalne

Strategie marketingowe

Scenografie

Copywriting

Nazwy

hasła

itp

Production

(PL)

Malowidła ścienne

Malowidła na płótnach itp

Scenografie

Rzeźby

Instalacje

Dekoracje

Statuetki

Wystroje wnętrz

Kasetony

Formy przemysłowe

Referencje

Andersen Theater

Anniversary brochure

Kärcher

The opening of the new Karcher headquarters